IDEA KIELCE: Budżet Obywatelski

plik foto id: 1406433081

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

NR PORZĄDKOWY: 4

Samoobrona dla kondycji siły i zdrowia. Darmowe treningi sportów walki dla dzieci, młodzieży i dorosłych przez okres całych wakacji.

PROPONOWANA LOKALIZACJA: Sala treningowa w Klubie Klincz Kielce, ul. Wesoła 51, 25-363 Kielce, Sala treningowa wyposażona w maty oraz odpowiedni sprzęt do prowadzenia zajęć sportowych w zakresie samoobrony i sportów walki.

TYP PROJEKTU:
NIEINWESTYCYJNY

SZACUNKOWY KOSZT ZADANIA: 29 900.00 zł

OPIS PROJEKTU WRAZ Z UZASADNIENIEM:

Projekt zakłada prowadzenie zajęć samoobrony z elementami sportów walki MMA/zapasy, Muaythai, Kickboxing dla grupy 100 kielczan (dzieci, młodzieży i dorosłych). Zapewnimy wielopłaszczyznowe stymulowanie rozwoju fizycznego kielczan w różnym wieku. Zorganizujemy zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży oraz zajęć z samoobrony dla (kobiet i mężczyzn) osób dorosłych. Będzie to aktywne zagospodarowanie czasu dla dzieci aby wakacji nie spędzały wyłącznie przy ekranach smartfonów ale też trochę się poruszały. Zorganizujemy dla nich zajęcia, na których spędzą aktywnie czas poprzez zabawę i trening rozwijając swoją sprawność i kondycje fizyczną, i rozbudzą w nich chęci do kontynuowania takiej aktywności. Zajęcia będą przeprowadzone z profesjonalnymi instruktorami mającymi wieloletnie doświadczenie w kierunku nauki oraz doskonalenia technik samoobrony z elementami tajskiego boksu, k1, MMA/zapasów i kickboxingu. Dzięki temu osoby trenujące będą mogły oderwać się od stresu i problemów. Jest to sposób na kształtowanie swojego charakteru, pokory i wytrwałości a także nabrania większej pewności siebie.

OPIS DZIAŁAŃ:

1) Wynajęcie obiektu sportowego do realizacji zadania, ustalenie grafiku na okres całych wakacji oraz stworzenia okolicznościowej grafiki plakatów reklamowych promujących to wydarzenie z herbem Miasta Kielce i rozpoczęcia reklamowania tego projektu w mediach społecznościowych oraz mediach lokalnych, 2) Przeprowadzenie 120 godzin zajęć treningowych przez okres całych wakacji dla 100 osob, 3) Po wakacjach nastąpi etap rozliczenia i podsumowania projektu. Opłacone zostaną wszystkie należności, rozpowszechniona informacja i fotorelacja z projektu w mediach, sporządzenie sprawozdania.

IMIĘ I NAZWISKO WNIOSKODAWCY: Mateusz Moćko