IDEA KIELCE: Budżet Obywatelski

plik foto id: 1406433081

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

IDENTYFIKATOR ZADANIA - GŁOSOWANIE : DI05

NAZWA PROJEKTU:
Zółto-czerwony dom

LOKALIZACJA :

TYP PROJEKTU:
INWESTYCYJNY DUŻY

KOSZT ZADANIA PO WERYFIKACJI: 300 000.00 zł

OPIS PROJEKTU WRAZ Z UZASADNIENIEM:

Projekt zakłada wymianę istniejących krzesełek stadionowych na trybunie "telewizyjnej" (zlokalizowanej od strony Al. Legionów). Nowe krzesełka w kolorze żółtym i czerwonym stworzą mozaikę na dolnym i górnym sektorze. Rozwiązanie znacząco wpłynie na odświeżenie wnętrza obiektu, nadając mu kolory idealnie nawiązujące do barw Miasta Kielce, co w kontekście wydarzeń sportowych i przeprowadzanych transmisji TV podniesie znacząco atrakcyjność i odbiór tego miejsca. Wszyscy mieszkańcy Kielc mogą skorzystać z obiektu, tworząc wzmacnianie więzi lokalnych i poczucia przywiązania przez eksponowanie barw związanych z Kielcami

OPIS DZIAŁAŃ:

Wymiana starych, szarych krzesełek na nowe w barwach żółtych i czerwonych (na tzw. trybunie telewizyjnej - 4382 miejsca) Zdemontowane krzesełka będą dostępne do dalszego wykorzystania przez administratora obiektu tj. MOSiR Kielce na innych obiektach w mieście.


ZAŁĄCZNIK : Załącznik 1 do wniosku
ZAŁĄCZNIK : Załącznik 2 do wniosku

REALIZACJA PROJEKTU

STATUS REALIZACJI PROJEKTU:
zakończony

DOTYCHCZAS PONIESIONE NAKŁADY: 359 324 zł

OPIS REALIZACJI PROJEKTU:

Zawarta umowa z Wykonawcą. Termin zakończenia 15.09.2022r. koszt 359.323,59 pln Wymiana szarych krzeseł na nowe żółtoczerwone barwy na trybunie od strony Al. Legionów szt 4382.

OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA REALIZACJĘ:
Zbiegniew Król

NR TELEFONU:

E-MIAL:
inwestycje@mosir.kielce.pl